Notice: Undefined variable: googleplus in /home/buli2113/euromebli.if.ua/wp-content/plugins/share-buttons/share/share_customize_type.php on line 100

Notice: Undefined variable: descr in /home/buli2113/euromebli.if.ua/wp-content/plugins/share-buttons/share/share_customize_type.php on line 245

Notice: Undefined variable: noparse in /home/buli2113/euromebli.if.ua/wp-content/plugins/share-buttons/share/share_customize_type.php on line 246

Notice: Undefined property: ShareButtons::$facebook_like_height in /home/buli2113/euromebli.if.ua/wp-content/plugins/share-buttons/like/like_customize_type.php on line 38

Notice: Undefined variable: verb_fb in /home/buli2113/euromebli.if.ua/wp-content/plugins/share-buttons/like/like_customize_type.php on line 55

Notice: Undefined variable: button_code in /home/buli2113/euromebli.if.ua/wp-content/plugins/share-buttons/like/like_customize_type.php on line 105

Notice: Undefined variable: pos in /home/buli2113/euromebli.if.ua/wp-content/plugins/share-buttons/share-buttons.php on line 429

Кухонні меблі повинні експлуатуватися в сухих і теплих приміщеннях, що мають опалення та вентиляцію, при температурі не нижче +10 ° і не вище +40 ° та відносній вологості повітря 65-85%.
Меблі для кухні повинна бути захищені від тривалого впливу прямих сонячних променів і близько розташованих опалювальних приладів, так як це може викликати зміну кольору (потьмяніння) фасадів. В окремих випадках можуть з’явитися тріщини лакового покриття.
Поверхню деталей кухні слід оберігати від потрапляння вологи, щоб уникнути розбухання каркасів, фасадів з дерева, фасадів з МДФ і стільниць, відклеювання крайок на бічних поверхнях.
Неприпустиме попадання на лаковані поверхні кухонних меблів рідин, що розчиняють лакофарбові плівки (спирт, ацетон, бензин).
Не допускається ставити на стільницю розпечені предмети. Бажано, щоб предмети, які Ви ставите на робочі поверхні, мали температуру не більше 100 градусів.

Не допускається проводити роботи, пов’язані з механічними впливами на покриття (нарізка овочів, відбиття м’яса тощо). Всі роботи гострими предметами проводити тільки на спеціальних розділювальних  дошках.

При ослабленні кріплень їх необхідно підтягувати.
Пам’ятайте, що більшість дверей шаф і тумб кухонних меблів можуть відкриватися на кут не більше 110 градусів. Будьте обережні: при спробі відкрити двері на більший кут петлі можуть вийти з ладу.
При використанні меблевих виробів не слід докладати надмірних зусиль для відчинення дверей, висувних ящиків та інших рухомих частин. Їх належна робота забезпечується шляхом регулювання петель, або змащення напрямних рейок парафіном або аналогічним за своїми фізико-хімічними якостями неагресивними засобами.
Для догляду за кухнею потрібно використовувати спеціальний засіб по догляду за меблями. Щоб уникнути пошкодження поверхні меблів кухні не можна використовувати зернисті  порошки. Уникайте тривалого зволоження деталей меблевого гарнітура. Видалення пилу з поверхні елементів кухні слід проводити сухою м’якою тканиною (фланель і т.п.).
Меблі для кухні, виконана з масиву натурального дерева і шпону, особлива. І доглядати за нею потрібно ретельно і не поспішаючи. Тут звичайні «мильні розчини» не підійдуть. Тут потрібні спеціальні засоби, створені для догляду за натуральною деревиною, обробленої лаком.

Другий популярний матеріал – це МДФ (похідне з деревини високої щільності і вологостійкості), покритий плівкою ПВХ або емаллю. Фасади з МДФ – це воістину досягнення меблевої промисловості і справжній подарунок господині. Так як в основі лежить все та ж натуральна деревина, то за своєю екологічності ці фасади не поступаються натуральному масиву. Емалеве або плівкове покриття роблять кухонні меблі абсолютно некапризними у догляді. Такі меблі можна мити, протирати і обробляти масою чистячих засобів без особливих протипоказань (головне, щоб вони не містили хлору). Поправку робимо тільки на глянець. Глянцева поверхня, як і будь-яка лакована або полірована, не терпить порошків і щіточок. Але і дихати на неї до запотівання з подальшим протиранням м’якою ганчіркою теж не обов’язково. Досить будь-якого засобу на мильній основі.

Третій матеріал для виробництва меблів – ДСП, але роблять з нього в основному корпус кухні – полиці, основи, боковини. Догляд за кухнею з ДСП  простий і невибагливий. Сучасна якісна ДСП, що має у своєму сертифікаті клас емісії Е-1, і торці якої оброблені пластиковими або меламіновими крайками витримає будь-яке чищення та обробку. Головна умова – не залишайте вологими торці. Ніяка кромка не захистить від проникнення вологи в ДСП на стику кромки і ДСП. ДСП може від цього розбухнути.

Що експлуатується на кухні в першу чергу і найактивніше?


Звичайно, стільниця. Саме на ній розташовується маса дряпаючих металевих підставок, кухонні аксесуари та побутова техніка. Саме на неї і акуратно кладуться і поспіхом кидаються під час готування всілякі вилки, ложки і ножі. Як правило, якісній стільниці навіть при надактивної експлуатації нічого не загрожує. Але й тут треба знати правила догляду. Догляд полягає в наступних нюансах. Перше: різати і відбивати все-таки на розділювальних дошках, а не прямо на стільниці; друге: дуже гаряче не ставити, а якщо ставити, то лише на кілька хвилин, третє: не давати воді застоюватися в місцях стику стільниць між собою і в місцях стику стільниці та її кромки.
Окремо варто поговорити про очисниках повітря і вентиляції, як засобі по догляду за кухонними меблями. Правильно розрахувати параметри і підібрати підходящу по дизайну конструкцію витяжки зовсім не складно, а результат не змусить себе довго чекати: кількість жиру,яка осідає на меблях різко скоротиться.

Правила експлуатації деталей з МДФ, покритих плівкою ПВХ.

1. Загальні рекомендації:
– Температура експлуатації: від +10 до +70 град.С;
– Відносна вологість повітря – не більше 80%;
– Не піддавати деталі перепадам температури;
– Уникати попадання прямих сонячних променів на поверхню виробу;
– Не допускати прямого контакту деталей з поверхнями, температура яких перевищує 70 град.С;
– Не піддавати вироби тривалого впливу гарячого повітря (наприклад, від нещільно закритої духовки), так як це може призвести до відшарування плівки та її деформації;
– Охороняти від удару, так як плівка не є протиударним матеріалом.
2. Рекомендації по догляду:
– Для догляду використовувати тільки вологу м’яку тканину і спеціальні засоби по догляду за меблями;
– Забороняється застосування агресивних або абразивних миючих засобів і матеріалів;
– Не рекомендується натирати фасади, особливо, вкриті глянцевою плівкою, тому що це приводить до утворення дрібних подряпин, видимих у відбитому світлі.
3. Рекомендації по установці:
– Не рекомендується встановлювати вироби в зоні прямого впливу теплового випромінювання від побутових приладів (духовки, плити, радіаторів і т.д., в тому числі пара);
– Модулі, розташовані по обидві сторони від витяжки, рекомендується встановлювати вище рівня нижнього зрізу витяжки;
– Знімати захисну плівку з фасадів, покритих глянцевою ПВХ, слід тільки після встановлення меблів, без застосування гострого інструменту.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki