Заміри приміщення     Доставка     Складання та монтаж    Гарантія

 

Кінцевий результат залежить також від якості проектування та особливо творчого підходу до кожного з проектів. На сьогоднішній день ми використовуємо сучасні 3D технології, які дозволяють з великою точністю створювати дизайн меблів і інтер’єру, як окремого елемента, так і цілісної картини.

При проектуванні меблів ми надаємо кожному замовникові ексклюзивне авторське рішення.  Ми прагнемо щоб, окрім високої якості, наші меблі володіли ергономічністю й органічно вписувалася в інтер’єр приміщення. Кожен дизайн надає Вашому інтер’єру ексклюзивно винятковий стиль. Наші меблі являють собою комбінацію бачення дизайнера і побажань замовника.

Для виготовлення та комплектації меблів ми використовуємо практично всі види матеріалів і фурнітури, існуючі на ринку меблів. Використовуючи матеріали та фурнітуру виробників з Німеччини, Австрії, Польщі, Швейцарії, Італії, додавши вміле проектування і виробництво, ми можемо сміливо говорити про європейську якість нашої продукції.

Ступінь складності наших проектів досить висока, однак ми прихильники лояльного підходу і працюємо в розумних цінових категоріях.